addUw notitiecreate
Kavelbeschrijving
Schattingen:
217 EUR
LITERATURA NUMIZMATYCZNA, Katalog aukcyjny Dr. Eugen Merzbacher Nachf. „Münzen- und Medaillensammlung eines Bayrischen Aristokraten” 1. Mai 1911, München. Stron 132, pozycji 2141, tablic 20. Aukcja zbioru różnych monet i medali, w tym polskich od czasów Zygmunta Augusta do końca XVIII w., np. rzadkie donatywy i monety Śląska. Oprawa introligatorska z zachowanymi oryginalnymi broszurowymi okładkami. Stan bardzo dobry. Katalog trudno dostępny.
LabelsBETA
Labels worden dmv kunstmatige intelligentie toegewezen op basis van contextherkenning van de afbeelding. Het algoritme leert constant en we doen er alles aan om de resultaten in de loop van de tijd nauwkeuriger te maken.