Advanced search Advanced search

Mikołaj Sętowski - Auctions

 

Mikołaj Sętowski, Wyspa dusz

event 2024/01/07
no offers
3 418 EUR
 

Mikołaj Sętowski ( 1987 ), Piękny umysł , 2018

event 2023/12/12
no offers
1 378 EUR
 

Mikołaj Sętowski, Bez tytułu 2019

event 2023/12/08
no offers
3 205 EUR
 

Tomasz & Mikołaj Sętowski, Influence

event 2023/09/10
Hammer price
8 359 EUR
 

Mikołaj Sętowski, Castellum

event 2023/02/26
Hammer price
4 424 EUR
 

Mikołaj Sętowski, Legopolis

event 2022/10/23
Hammer price
2 143 EUR
 

Mikołaj Sętowski ( 1987 ), Piękny umysł , 2018

event 2022/10/19
no offers
3 117 EUR
 
 

MIKOŁAJ SĘTOWSKI (1987r.), Wyspa dusz, 2019

event 2022/05/15
no offers
3 205 EUR
 

Mikołaj Sętowski, Motus, 2021

event 2022/03/28
Hammer price
3 226 EUR
 

Mikołaj Sętowski, Legopolis, 2019

event 2022/02/25
Hammer price
2 597 EUR
 
 

MIKOŁAJ SĘTOWSKI (1987r.), Wyspa dusz, 2019

event 2021/12/19
no offers
3 193 EUR
 

Mikołaj Sętowski ( 1987 ), Piękny umysł , 2018

event 2021/12/09
no offers
3 202 EUR
 
 

Mikołaj Sętowski, Motus, 2021

event 2021/07/03
Hammer price
4 219 EUR
 

Mikołaj Sętowski, 100 DNI

event 2021/07/03
no offers
223 EUR
 

Mikołaj Sętowski (ur. 1987), Spekulo, 2021

event 2021/06/19
Hammer price
3 929 EUR
 

Mikołaj Sętowski, Ordo, 2020

event 2021/04/14
Hammer price
6 472 EUR
 

Mikołaj Sętowski, Powstanie, 2020

event 2021/03/29
Hammer price
4 633 EUR
 

Mikołaj Sętowski, Wyspa dusz, 2019

event 2021/03/07
not sold
1 109 EUR
 

Mikołaj Sętowski (ur. 1987), Ratio, 2020

event 2021/02/20
Hammer price
6 081 EUR
 

Mikołaj Sętowski, bez tytułu, 2020

event 2020/12/28
Hammer price
3 189 EUR
 

Mikołaj Sętowski, Wyspa dusz, 2019

event 2020/12/13
no offers
1 339 EUR
 
 

MIKOŁAJ SĘTOWSKI, Wyspa dusz 2019

event 2020/04/07
no offers
1 327 EUR

See also

Andrychowski Andrzej 149 Bachanek Zbigniew 41 Bąk Karol 99 Baranowski Bartłomiej 286 Bator Lech 55 Beksiński Zdzisław 1265 Bembenista Jan 83 Bogusławski Wit 134 Brewka Wojciech 187 Buczek Agata 24 Chmielewska Milena 69 Chojnacki Grzegorz 24 Cieślak Krzysztof 170 Cyganek Jacek 67 Czechowski Grzegorz 33 Dałek Monika 292 Dominik Tadeusz 351 Dorochowicz Karolina 16 Drzewiecka Izabela 257 Dubrowin Jan 162 Dworzyński Leszek 10 Dwurnik Edward 2230 Dydo Mariusz 195 Fałat Julian 319 Fangor Wojciech 205 Figurska Agnieszka 49 Fogtt Andrzej 171 Foryś Ilona 208 Fronczak Andrzej 355 Gałązka Piotr 1 Gaudy Beata 54 Gawroński Michał 14 Giersz Paulina 22 Goś Emil 72 Gruza Maria 49 Hamada Konrad 182 Heier Barbara 16 Herc Ilona 115 Hinc Zbigniew 38 Hladka Khrystyna 59 Hofman Wlastimil 1065 Holznecht Stephanie 5 Horodyński Piotr 48 Jankiewicz łukasz 246 Jasek Ewa 18 Jaśnikowski Grzegorz 45 Jaśnikowski Jarosław 972 Jaźwińska Karina 22 Jędrzejowski Janusz 120 Jeżak Grażyna 49 Kania Katarzyna 23 Kappa Alicja 356 Kawiak Tomasz 45 Kępka Magdalena 118 Kielar Andrzej 188 Kilanowicz Grazyna 43 Kizlich Krzysztof 276 Klimek Grzegorz 125 Kogut Alicja 54 Kokosiński Bartosz 53 Kołakowski Adam 106 Kopania Zbygniew 1 Kopeć Krzysztof 85 Korzeniowska Angelika 62 Kościółek Roland 111 Kosiec Małgorzata 67 Kosior Paweł 105 Kossak Jerzy 715 Kostecki Tomasz 86 Kotowski Zbigniew 12 Kot Zbigniew 11 Kovelinas Andrejus 96 Kowalczyk Beata 72 Kowalik Kamila 31 Kowalski Rafał 40 Koziczak Justyna 32 Kruszyńska-Mikulska Patrycja 298 Krzakiewicz Monika 33 Krzymińska-Śluborska Monika 39 Kufel Grzegorz 59 Kukliński Włodzimierz 31 Kulik Iwan 100 Kuran Tomasz 402 Kwiatkowski Krzysztof 26 Laskowska Magdalena 55 Laskowski Henryk 54 Lazarek Małgorzata 16 Lebenstein Jan 544 Lewandowski Juliusz 78 Lewandowski Juliusz (Juliusz Martwy) 77 Lewandowski Mariusz 36 Lichtenstein Roy 56 Los-Pławszewska Luiza 244 Ludwin Krzysztof 130 Łakomska Monika 76 Łoziński Filip 443 Łubiański-inatowicz Adolf 7 Machaj Marzena 22 Madejski Dariusz 4 Mądzelewska Edyta 93 Majrowski Zdzisław 76 Malczewska Magdalena 41 Malczewski Jacek 832 Maliborski Mateusz 26 Markovych Anastazja 67 Marszałek Waldemar 64 Marszałł Marta 66 Martwy Juliusz 30 Masiulaniec Rafał 13 Mazur Alicja 6 Mazurczyk Alicja 4 Mazurek Waldemar 158 Menkes Zygmunt 232 Menkes Zygmunt Józef (sigmund, Sigmond) 43 Micek Sławomir 246 Michalewicz Marcin 56 Michalik Borys 144 Michalska Sylwia 60 Michoń Maria 123 Mieszko Joanna 100 Mikołajczyk Joanna 80 Mikulska Patrycja 303 Miliński Dariusz 140 Misztal Joanna 226 Mitoraj Igor 778 Młodożeniec Piotr 118 Młodożeniec Stanisław 268 Murawska Beata 79 Musiał-Tomaszewska Beata 29 Musiolik Romuald 91 Naumowicz Paweł 276 Niewdana Jakub 215 Nocoń Cyprian 72 Nowiński Mirosław 81 Ochonko Eugeniusz 118 Olbiński Rafał 2144 Olech Agnieszka 57 Olek Łukasz 11 Opała Jacek 147 Orzechowski Janusz 77 Ostaficzuk-Olbrychska Ewa 54 Ostrowski Jan 195 Ostrowski Jan Bonawentura 182 Owczarek Łukasz 366 Pala Martina 14 Pałucha Jacek 148 Panchuk Igor 13 Pastushek Henadzi 16 Patelczyk łukasz 56 Pawłowska Agnieszka 30 Pawłowski Krzysztof 52 Pękacz Marek 30 Pelc Wojciech 97 Pelipas Olga 96 Piasecki Robert 108 Piechnik Eliza 68 Piecko Piotr 24 Piekarski Wojciech 335 Pielucha Daniel 75 Pieronkiewicz Ewa 7 Piórko Marta 162 Piórko Marta Julia 154 Piotrowiak Anna 193 Plucha Jerzy (jurp) 5 Płóciennik Henryk 638 Płotnikow Konstantyn 134 Podkański Andrzej 26 Polic-Patkowska Katarzyna 77 Popiel Andrzej 25 Porada Paweł 253 Ptak Grzegorz 25 Radziewicz Grzegorz 89 Reiter Julia 102 Rembieliński Piotr 100 Renata Magda 121 Rosiński Ryszard 25 Róż-Pasek Krystyna 251 Rychter Paulina 58 Rytel-Skorek Magdalena 202 Rzepka Allan 23 Sajewski Andrzej 151 Sam Pola 18 Sarapata Joanna 206 Schab Dawid 72 Sętowski Tomasz 1349 Seweryn Zbigniew 28 Sikiewicz-Wojtaszek Aurelia 59 Sikora Jacek 156 Siuda Anita 88 Skrzypek Grzegorz 152 Ślósarczyk Monika 72 Ślusarski Dariusz 99 Ślusarsky Dariusz 6 Smolik Dominik 483 Sołtysik Anna 7 Sporski Alex 55 Śramkiewicz Andrzej 5 Środowska Katarzyna 134 Stachura Iwona 45 Stalmachow Wladislaw 17 Stańczak Kamil 65 Starowieyski Franciszek 710 Stern Mirella 119 Stokfisz-Delarue Jan 591 Stokfisz Jan 613 Świderski Paweł 40 Świgulska Mariola 877 Świgulska Vanessa 204 Swoboda Adam 139 Szczur Piotr 34 Szewczyk Izabela 52 Szustkiewicz Beata 46 Szydłowska Katarzyna 38 Szymkiewicz Stanisław 5 Szymonik Natalia 1 Szynkarczuk Jacek 34 Tajak Anna 27 Tarasewicz Leon 158 Tekieli Urszula 38 Trojan Henryk 103 Tyczyński Jacek 41 Tymińska Marta 131 Unierzyski Józef 18 Vitecka Śnieżana 3 Voitekhovitch Vadim 43 Volosnikov Igor 60 Walczak Jacek 29 Wątor Adam 156 Wilk Agnieszka 50 Wiśniewska Kaja 42 Wiśniewski Robert 39 Wojciechowicz Kamila 17 Wojciechowicz-Krauze Kamila 6 Wojewoda Iwona 14 Woroniec Piotr 208 Wroński Andrzej 203 Yakacik Pervin 83 Yasin Aleksander 99 Yasin Aleksandr 79 Zaborowska Janina 23 Zalewska Magdalena 92 Zalewska Paulina 166 Zawadowicz Joanna 55 Zawadowicz-Mikołajczyk Joanna 52 Zawadzka Marta 10 Zawadzki Dariusz 15 Zawadzki Dariusz (yogoro) 14 Zawadzki Piotr 76 Zdybał Mariusz 107 Żegalski Leszek 76 Żurański Andrzej 75 Żyngiel Krzysztof 378
keyboard_arrow_up