Advanced search Advanced search

Agnieszka Olech - Auctions

 

Agnieszka Olech, Z cyklu "Zapis śladu"

event 2024/03/21
no offers
456 EUR
 

Agnieszka Olech - Państwo na literę D

event 2024/03/09
no offers
231 EUR
 

Agnieszka Olech, "Wodnym Szlakiem"

event 2024/03/09
no offers
231 EUR
 

Agnieszka Olech, Wodnym szlakiem,2018

event 2024/01/22
no offers
229 EUR
 

Agnieszka Olech, Zapis śladu,

event 2023/11/16
no offers
488 EUR
 

Agnieszka Olech, Zapis śladu,

event 2023/10/16
no offers
457 EUR
 

Agnieszka Olech, Z cyklu "Zapis śladu"

event 2023/04/19
no offers
421 EUR
 

Agnieszka Olech, Wodnym szlakiem,2018

event 2022/10/14
no offers
208 EUR
 

Agnieszka Olech, Państwo na literę D, 2018

event 2022/10/14
no offers
208 EUR
 

Agnieszka Olech, Państwo na literę D, 2018

event 2022/08/27
no offers
211 EUR
 

Agnieszka Olech, Wodnym szlakiem,2018

event 2022/08/27
no offers
211 EUR
 

Agnieszka Olech

event 2020/04/05
no offers
66 EUR
 

Olech Agnieszka, Z CYKLU ZAPIS ŚLADU, 2017

event 2020/01/23
no offers
188 EUR
 

Agnieszka Olech, W świetle

event 2019/07/03
no offers
329 EUR
 

Agnieszka Olech, Południe, 2018

event 2018/10/17
no offers
232 EUR
 

Agnieszka Olech, Przystań, 2018

Hammer price
368 EUR

See also

Andrychowski Andrzej 153 Bachanek Tomasz 161 Bąk Karol 99 Baranowski Bartłomiej 289 Beksiński Zdzisław 1280 Bembenista Jan 84 Berdyszak Jan 277 Biegański Marcin 1 Birkenmajer Iwo 38 Bogusławski Wit 135 Breitenbach Łukasz 61 Brewka Wojciech 191 Buchalik Katarzyna 20 Buczek Agata 24 Chmielewska Milena 72 Ćwiertniewicz Wojciech 259 Cyganek Jacek 67 Czechowski Grzegorz 33 Dąbrowski Paweł 173 Dominik Tadeusz 358 Domżalski Andrzej 103 Dorochowicz Karolina 16 Drabarek Mariusz 271 Drabarek Robert 46 Dubrowin Jan 164 Dusza Karol 311 Dworzyński Leszek 10 Dwurnik Edward 2256 Dydo Mariusz 197 Dzierż Edyta 12 Fałat Julian 328 Fenrych Małgorzata 53 Figurska Agnieszka 49 Filipowska-Sierko Joanna 116 Foryś Ilona 209 Fronczak Andrzej 357 Gabryś Iwona 136 Gałązka Izabela 63 Gałustow Edward 41 Gawroński Michał 14 Gebethner Robert 44 Golińska Dorota 34 Goś Emil 73 Grajek Daria 6 Gruszecki Roman 24 Gruza Maria 49 Grzyb Sabina 122 Grzyb Sabina Maria 116 Hamada Konrad 183 Heier Barbara 17 Herc Ilona 116 Hinc Zbigniew 38 Hofman Wlastimil 1081 Horodyński Piotr 49 Jakubczak Piotr 102 Jankiewicz łukasz 249 Jarkiewicz Edyta 1 Jasek Ewa 19 Jaśnikowski Jarosław 973 Jaszewski Jakub 10 Jaworska Danka 8 Jeżak Grażyna 49 Kalina Andrzej 13 Kanelba (kanelbaum) Rajmund 148 Kanelba Rajmund 148 Kania Katarzyna 23 Kardamasz Artur 26 Kargol Krzysztof 43 Kępka Magdalena 119 Kielar Andrzej 190 Kilanowicz Grazyna 43 Klimas Paulina 23 Klimek Grzegorz 128 Kopania Zbygniew 1 Kopeć Krzysztof 86 Korzeniowska Angelika 62 Kosior Paweł 108 Kossak Jerzy 735 Kostecki Tomasz 88 Kot Małgorzata 51 Kovelinas Andrejus 99 Kowalik Kamila 31 Kowalska Julia 38 Kowalski Antoni 27 Kowalski Rafał 41 Kruszyńska-Mikulska Patrycja 303 Krzymińska-Śluborska Monika 39 Kulik Iwan 100 Kuran Tomasz 410 Kwiatkowski Krzysztof 26 Lasak Przemysław 9 Laskowska Magdalena 56 Laskowski Henryk 54 Lenica Alfred 267 Lewandowska Jadwiga 127 Los-Pławszewska Luiza 248 Ludwin Krzysztof 130 Lupa-Suchy Anna 8 Łakomska Monika 76 Łoziński Filip 453 Machaj Marzena 22 Madejski Dariusz 4 Magiera Janusz 18 Majchrzak Marlena 33 Makowska Magdalena 42 Malczewska Magdalena 42 Maliborski Mateusz 26 Markovych Anastazja 67 Marszałek Waldemar 65 Masiulaniec Rafał 13 Mazur Alicja 6 Mazurczyk Alicja 4 Michalewicz Marcin 56 Michalik Borys 145 Michalska Sylwia 60 Mieszko Joanna 102 Mikołajczyk Joanna 80 Mikulska Patrycja 308 Miliński Dariusz 140 Misztal Joanna 229 Mitoraj Igor 799 Młodożeniec Stanisław 272 Murawska Beata 80 Musiał-Tomaszewska Beata 29 Niewdana Jakub 216 Nocoń Cyprian 73 Nogaj Piotr 148 Nowosad Diana 42 Olbiński Rafał 2161 Olek Łukasz 11 Opała Jacek 148 Orzechowski Janusz 77 Ostaficzuk-Olbrychska Ewa 54 Ostrowski Jan 197 Ostrowski Jan Bonawentura 184 Painta Marcin 58 Pala Martina 14 Pałach Beata 51 Panchuk Igor 13 Pastushek Henadzi 16 Patelczyk łukasz 57 Pelc Wojciech 97 Perczak Sylwia 87 Piasecki Robert 108 Piechnik Eliza 70 Piekarski Wojciech 336 Pielucha Daniel 75 Piestrzeniewicz Pola 148 Piórko Marta 162 Piórko Marta Julia 154 Piotrowiak Anna 196 Plucha Jerzy (jurp) 5 Płóciennik Henryk 642 Płotnikow Konstantyn 136 Podkańska Barbara 13 Polic-Patkowska Katarzyna 78 Popiel Andrzej 25 Porada Paweł 254 Potakiewicz Agata 6 Ptak Grzegorz 25 Pyrchała Daria 28 Radziewicz Grzegorz 90 Reiter Julia 102 Rembieliński Piotr 101 Renata Magda 123 Rosiński Ryszard 25 Roszkowska Joanna 49 Różyc Dariusz 121 Różyc Dariusz Franciszek 116 Różyc Franciszek 120 Rusin Emilia 23 Rychter Paulina 61 Rzepka Allan 24 Sajewski Andrzej 151 Sam Pola 19 Sarapata Joanna 206 Schab Dawid 72 Sętowski Mikołaj 32 Sętowski Tomasz 1370 Seweryn Zbigniew 29 Sierko-Filipowska Joanna 116 Sierko Joanna 119 Sikiewicz-Wojtaszek Aurelia 60 Sikora Jacek 157 Siuda Anita 88 Skrzypek Grzegorz 154 Ślósarczyk Monika 73 Ślusarski Dariusz 99 Ślusarsky Dariusz 6 Smolik Dominik 492 Sporski Alex 55 Śramkiewicz Andrzej 5 Środowska Katarzyna 134 Stachura Iwona 46 Stańczak Kamil 65 Stanisz Anna 66 Stokfisz-Delarue Jan 591 Stokfisz Jan 613 Stolarczyk Robert 21 Świderski Paweł 40 Świgulska Mariola 889 Świgulska Vanessa 206 Swoboda Adam 140 Szczur Piotr 34 Szeląg Karolina 52 Szewczyk Izabela 52 Szumska Joanna 107 Szydłowska Katarzyna 38 Szymkiewicz Stanisław 5 Szymonik Natalia 1 Szynkarczuk Jacek 34 Tajak Anna 27 Tarasewicz Leon 168 Trojan Henryk 105 Tyczyński Jacek 42 Tymińska Marta 132 Vitecka Śnieżana 3 Voitekhovitch Vadim 43 Wątor Adam 159 Wirpszo Andrzej 63 Wojewoda Iwona 14 Wołek Jan 38 Woroniec Piotr 208 Wroński Andrzej 203 Yakacik Pervin 83 Yasin Aleksander 99 Zaborowska Janina 23 Zalewska Magdalena 92 Zawadowicz Joanna 55 Zawadowicz-Mikołajczyk Joanna 52 Zawadzki Dariusz 15 Zawadzki Dariusz (yogoro) 14 Zawadzki Piotr 77 Zdybał Mariusz 108 Żegalski Leszek 77 Żejmo Dariusz 48 Ziółkowska Jolanta 42 Żurański Andrzej 77 Żyngiel Krzysztof 378
keyboard_arrow_up